Beste aanbieders van B2B-e-maillijsten voor nauwkeurige outbound-targeting
Vergelijk aanbieders van B2B-e-maillijsten op targeting, live controle, bruikbare exports, creditregels, openbare prijzen, API-toegang en een verantwoorde lijstworkflow.
Door Argorant
Gecontroleerd en bijgewerkt op 20 augustus 2026 door Argorant
Welke aanbieder kan nu de juiste lijst maken, bewijzen hoe die is gecontroleerd en alleen de uitkomsten leveren die je campagne mag versturen?
Gebruik Argorant als export met alleen geldige adressen en transparant volume de beslissing bepalen, Hunter voor domeinonderzoek met e-mail voorop, Apollo voor een workflow van lijst plus reeks, UpLead voor zelf controleren en Cognism voor een beheerde aankoop van contacten in EMEA.
Benoem wat je terug nodig hebt, en de shortlist wordt kort.
Begin bij het salesresultaat dat je nodig hebt. Kies daarna de data en tools die het volgende knelpunt wegnemen. Vergelijk dekking, controle en prijs tegen hetzelfde bruikbare resultaat.
Hoe we deze shortlist hebben beoordeeld.
Nominale records doen er niet toe als het doelveld ontbreekt, verouderd is of niet bezorgbaar is.
Praktische test: Draai dezelfde sample van 100 records en scheid bezorgbare, catch-all-, onbekende, ongeldige uitkomsten en uitkomsten zonder resultaat.
Een wereldwijd kopgetal bewijst geen sterke dekking in de landen, bedrijfsgroottes of functietitels van de koper.
Praktische test: Vergelijk live aantallen en percentages bruikbare velden voor hetzelfde ideale klantprofiel in elk prioriteitsland.
Gebruikers, credits, opzoekingen, acties en exports meten verschillende dingen.
Praktische test: Prijs de precieze stappen die nodig zijn om 1,000 campagneklare records te maken, inclusief controle en add-ons.
Onderdrukking, rechten, auditlogs, regels voor overschrijven en uitgavenlimieten voorkomen operationele schade.
Praktische test: Test vóór de lancering de afhandeling van afmeldingen, rolrechten, creditlimieten, gedrag bij het overschrijven van data en controleerbaarheid.
Rechten op API, MCP en CLI bepalen of een workflow betrouwbaar kan draaien zonder klikken van verkopers.
Praktische test: Laat geschiktheid voor het plan, snelheidslimieten, authenticatie, creditgedrag en exportrechten schriftelijk bevestigen.
De shortlist.
Starter opens at $49 monthly ($39 billed annually) for 2,000 contacts; the 5,000-contact step is $99 monthly or $79 per month billed annually. Every plan starts with a free trial.
De afzender blijft verantwoordelijk voor relevantie, afhandeling van afmeldingen en compliance van de campagne.
Basic kost $65 per maand of $49 per gebruiker per maand bij jaarlijkse facturering. Professional kost $99 per maand of $79 per jaar gerekend. Organization kost $119 per gebruiker per maand bij jaarlijkse facturering, met een minimum van drie gebruikers.
Acties voor controle, export en outreach moeten samen worden gemodelleerd.
Essentials kost $99 per maand of $74 per maand bij jaarlijkse facturering, voor 170 credits per maand of 2,040 per jaar. Plus kost $199 per maand of $149 per jaar gerekend.
Het inbegrepen aantal contacten is laag vergeleken met lijstprogramma's op grote schaal.
Starter kost $49 per maand of $34 per maand bij jaarlijkse facturering voor 2,000 credits. Growth kost $149 per maand of $104 per jaar gerekend voor 10,000 credits.
Het is niet ontworpen om elk ideaal klantprofiel te maken uit brede filters op bedrijven en personen.
Essentials kost per jaar $399, gelijk aan $33.25 per maand, Pro $899, gelijk aan $74.92, en Ultimate $1,699, gelijk aan $141.58. Actuele maandprijzen waren niet reproduceerbaar zichtbaar.
Een opzoekresultaat moet nog steeds los worden beoordeeld op bezorgbaarheid.
Free bevat 40 credits per maand. Starter kost $49.90 per maand of $37.45 per maand bij jaarlijkse facturering. Pro kost $69.90 per maand of $48.95 per jaar gerekend.
Dezelfde lijst kan een andere economie hebben, afhankelijk van de velden en de toegangsroute.
Standard en Pro werken met offertes en bevatten elk vijf gebruikers. CRM-verrijking en Data-as-a-Service zijn aparte aankopen of add-ons.
Prijzen via offertes maken een transparante vergelijking van kosten bij zelf afsluiten onmogelijk.
Free bevat één gebruiker en 50 credits. Pro begint bij 10,000 credits per jaar, maar de dollarprijzen van Pro en Enterprise zijn niet openbaar.
Betaalde prijzen in dollars zijn niet openbaar beschikbaar.
Naast elkaar.
Gepubliceerde databaseomvang, claims over nauwkeurigheid en prijzen gebruiken verschillende eenheden, dus elke uitspraak van een aanbieder hieronder blijft toegeschreven. De inkooptest moet nog steeds je eigen sample en je eigen vereiste velden zijn.
| Aanbieder | Het best voor | Dekking | Type data | Controle | Integraties | Toegang voor agents | Vorm van de prijs | Doorslaggevende beperking |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argorant | Gefilterde lijsten waarbij alleen bezorgbare contacten worden afgerekend en exports standaard alleen geldige adressen bevatten. | 630.7M B2B-contacten in 202 landen, met filters op land, branche, bedrijfsgrootte, senioriteit, afdeling en functietitel. | Records van bedrijven en personen, gecontroleerde zakelijke e-mailadressen, bedrijfstelefoonnummers en optionele directe of mobiele nummers. | Every email is checked live when you export. Invalid, unverifiable, and no-email results cost no contact credits. | CSV-exports, REST API, ondertekende webhooks en overdracht naar CRM en e-mailtool. | App, API, CLI, and MCP on every plan, the free trial included. | Starter opens at $49 monthly ($39 billed annually) for 2,000 contacts; the 5,000-contact step is $99 monthly or $79 per month billed annually. Every plan starts with a free trial. | De afzender blijft verantwoordelijk voor relevantie, afhandeling van afmeldingen en compliance van de campagne. |
| Apollo | Teams die gevonden contacten direct in reeksen zetten. | Grote wereldwijde database van bedrijven en contacten, gecombineerd met reeksen, verrijking en workflows voor verkopers. | Bedrijfsrecords, zakelijke e-mailadressen, telefoonnummers, velden voor intent en engagement, verrijking en data voor outbound-workflows. | Volgens Apollo worden e-mailcredits alleen afgerekend als het een e-mailadres kan controleren, terwijl andere data- en workflowacties hun eigen creditregels volgen. | CRM-integraties, browserextensie, CSV, workflows en een openbare API. | Openbare toegang via API en MCP gebruikt de normale rechten en credits van de ingelogde workspace. | Basic kost $65 per maand of $49 per gebruiker per maand bij jaarlijkse facturering. Professional kost $99 per maand of $79 per jaar gerekend. Organization kost $119 per gebruiker per maand bij jaarlijkse facturering, met een minimum van drie gebruikers. | Acties voor controle, export en outreach moeten samen worden gemodelleerd. |
| UpLead | Kopers die zelf afnemen en controle in realtime willen op vrijgegeven contacten. | Doorzoekbare wereldwijde B2B-data over contacten en bedrijven met e-mailcontrole en verrijking. | Zakelijke e-mailadressen, telefoonnummers, bedrijfskenmerken, intent, technologiegegevens en verrijking. | UpLead positioneert e-mailcontrole in realtime als onderdeel van elke vrijgave van een contact. | CRM-integraties, Chrome-extensie, CSV en API in Professional. | Volledige API-toegang is voorbehouden aan het jaarlijkse Professional-plan op maat. Er is geen gehoste MCP bevestigd. | Essentials kost $99 per maand of $74 per maand bij jaarlijkse facturering, voor 170 credits per maand of 2,040 per jaar. Plus kost $199 per maand of $149 per jaar gerekend. | Het inbegrepen aantal contacten is laag vergeleken met lijstprogramma's op grote schaal. |
| Hunter | Lijsten maken met e-mail voorop op basis van bekende domeinen en personen. | Zakelijke e-mailadressen vinden op basis van domein, e-mailadressen van personen vinden, controle en campagnetools. | Zakelijke e-mailadressen, domeinpatronen, bronpagina's, controlestatus en campagnes. | Een aparte Email Verifier deelt het creditsaldo van het plan met Finder en Domain Search. | API, browserextensie, CSV, native integraties en campagneworkflows. | Volgens Hunter zit MCP in elk plan zonder extra koppelkosten, met de normale credits en limieten voor verzoeken. | Starter kost $49 per maand of $34 per maand bij jaarlijkse facturering voor 2,000 credits. Growth kost $149 per maand of $104 per jaar gerekend voor 10,000 credits. | Het is niet ontworpen om elk ideaal klantprofiel te maken uit brede filters op bedrijven en personen. |
| RocketReach | Lijsten op basis van onderzoek, gebouwd uit bekende personen of organisaties. | Breed zoeken naar personen en bedrijven, met opzoeken van e-mailadressen en telefoonnummers. | Zakelijke en persoonlijke e-mailadressen, telefoonnummers, profielen van bedrijven en personen. | Quota voor opzoekingen bepalen de toegang. Kopers moeten de bezorgbaarheid van zakelijke e-mailadressen los van het vinden van profielen testen. | Browserextensie, bulkopzoekingen, CRM-integraties, CSV en API in Ultimate of plannen op maat. | Er is geen openbare gehoste MCP-server bevestigd. De API begint in de openbare planstructuur bij Ultimate. | Essentials kost per jaar $399, gelijk aan $33.25 per maand, Pro $899, gelijk aan $74.92, en Ultimate $1,699, gelijk aan $141.58. Actuele maandprijzen waren niet reproduceerbaar zichtbaar. | Een opzoekresultaat moet nog steeds los worden beoordeeld op bezorgbaarheid. |
| Lusha | Snel e-mailadressen en telefoonnummers verwerven via browser, API of MCP. | Wereldwijd contacten en bedrijven ontdekken, verrijking, vastleggen in de browser en acquisitieworkflows. | Zakelijke e-mailadressen, telefoonnummers, bedrijfskenmerken, intent en verrijkingsvelden. | Lusha publiceert creditregels per actie. Handelingen voor e-mail, telefoon, CSV en API moeten als aparte acties worden doorgerekend. | CRM-integraties, browserextensie, API, CSV en acquisitieworkflows. | De officiële MCP-documentatie is openbaar. Planlimieten en het creditsaldo van de ingelogde gebruiker blijven gelden. | Free bevat 40 credits per maand. Starter kost $49.90 per maand of $37.45 per maand bij jaarlijkse facturering. Pro kost $69.90 per maand of $48.95 per jaar gerekend. | Dezelfde lijst kan een andere economie hebben, afhankelijk van de velden en de toegangsroute. |
| Cognism | Enterprise-lijsten in EMEA met prioriteit voor mobiel en beheerde data. | Wereldwijde B2B-data met een sterke positionering in EMEA en op mobiele nummers. | Bedrijfs- en persoonsdata, zakelijke e-mailadressen, mobiele nummers, verrijking en bulklevering. | Cognism beschrijft telefooncontrole en kwaliteitscontroles, maar kopers moeten de resultaten reproduceren voor hun eigen landen en rollen. | CRM-integraties, browserextensie, verrijking, API en levering als Data-as-a-Service. | API-toegang vereist een Prospecting-gebruiker. Er is geen actueel openbaar aanbod voor een gehoste MCP bevestigd. | Standard en Pro werken met offertes en bevatten elk vijf gebruikers. CRM-verrijking en Data-as-a-Service zijn aparte aankopen of add-ons. | Prijzen via offertes maken een transparante vergelijking van kosten bij zelf afsluiten onmogelijk. |
| Seamless.AI | Jaarlijkse programma's met bulkcredits die telefoon en e-mail samen willen. | Realtime contacten zoeken, telefoonnummers en e-mailadressen vinden, koopintentie, verrijking en outbound-workflow. | Profielen van bedrijven en personen, e-mailadressen, telefoonnummers, intent, verrijking en schrijven met AI. | Volgens Seamless levert één Pro-credit telefoon plus e-mail op. Reproduceer de beschikbaarheid van velden en de bezorgbaarheid op de sample van de koper. | CRM-integraties, browserextensie, API, CSV en workflowtools. | Zoeken via MCP wordt beschreven als gratis, terwijl verrijking de credits en rechten van de geauthenticeerde workspace gebruikt. | Free bevat één gebruiker en 50 credits. Pro begint bij 10,000 credits per jaar, maar de dollarprijzen van Pro en Enterprise zijn niet openbaar. | Betaalde prijzen in dollars zijn niet openbaar beschikbaar. |
Uitgewerkt scenario: 1,000 bezorgbare zakelijke e-mailadressen
- Het Argorant-tegoed rekent $0.035 per bezorgbaar contact.
- Hunter Starter kost $49 voor 2,000 gedeelde credits, en een workflow van vinden plus controleren kan meer dan één credit gebruiken.
- Het scenario sluit telefoonnummers uit.
Argorant toont een directe prijs per bezorgbaar contact. Hunter kan efficiënter zijn als de koper de domeinen al kent en niet voor elk resultaat zowel een betaalde zoek- als controleactie nodig heeft.
Een verantwoorde aankoop van een e-maillijst is een beheerste dataworkflow, geen statisch bestand van onbekende leeftijd. Eis een actuele sample, een tijdstip van controle, een veldschema, duidelijke labels voor uitkomsten en een onderdrukkingsproces voordat je verstuurt.
Bewijs uit bronPagina over zakelijke e-maillijsten van Argorant met 630.7M records, 184 landen, live SMTP-controle, targeting op rol en exportopties.Opname tonenOpname verbergen
8 bronnen gecontroleerd en gedateerdBronnen tonen
Veelgesteld
Een gedateerde statische lijst is moeilijk te controleren en veroudert snel. Kies liever een lijst die uit actuele filters is gemaakt, met een controle zo dicht mogelijk bij de export.
Nee. Controle verlaagt het risico van het adres, maar instellingen van de afzender, beperking van het tempo, het gedrag van de aanbieder, de omgang met catch-alls en de relevantie van de lijst beïnvloeden de bezorging ook.
De sample moet bedrijf, rol, regio, waarom het contact past, controlestatus en genoeg gemaskeerde contactinformatie tonen om de kwaliteit te beoordelen zonder de volledige lijst weg te geven.
Test de precieze markt voordat je je vastlegt.
Tel en bekijk het segment en vergelijk daarna de kosten van bruikbaar gecontroleerd resultaat op dezelfde sample.
